20 yıldır, Miraflex kendisini, her yaş dilimindeki çocuklara emniyet, işlevsellik, estetik ve kalite arasında en iyi karışımı sağlamaya ve gelişmesine adamıştır.
Bu yıllarda kazanılan büyük deneyim ile Miraflex göz doktoru, göz sağlığı uzmanı ve optisyenler olarak göz bakım profesyonellerinin gereksinimleri ve tavsiyeleri dikkate alinarak; uzmanlar tarafından tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Seçilen teknoloji hangisi olursa olsun, çocuk çerçeveleri vizyonu, görme kusurunu "düzeltme" ve görme gelişimine "doğru" katkı sağlarken,  aynı zamanda sınırlamalar olmaksızın, spor dahil olmak üzere günlük aktivitelere katılımı mümkün kılar.


Yüksek kaliteli esnek çerçeve geliştirilmesinde, Miraflex göz profesyonellerin yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçları ve arzuları, çocukların ve ebeveynlerin de  gereksinimlerini dikkate alır.


Küçük çocuklar için, çerçeveler herhangi bir sınırlama olmadan renkli, rahat, ve onları daha iyi görmek ve günlük aktivitelere katılmalarına izin vermek zorundadır.  Miraflex yüksek teknoloji ile üretilmiş geniş çocuk gözlüğü yelpazesine sahiptir. Esnek ve güvenli çerçeveler herhangi bir metal parça ya da menteşe içermez. Bu sayede güvenle küçük çocuklar, bebekler ve özel ihtiyaçları olan kişiler için rahatlıkla kullanılabilinir. Miraflex ayrıca geleneksel metal bileşenleri ve menteşeleri ile asetat çerçeveler sunar.

Baş optik olarak miraflexin bu dizaynını yüksek kaliteli optik camlarıyla birleştirerek kaliteli ve kullanışlı ürünler tercih ediyoruz. Özellikle yüksek diyoptrili göz kusurlarında gözlüklerin daha hafif olmasını sağlayan inceltilmiş cam seçenekleri sunuyoruz.